Envirosax Wingnut

viac farieb

• Skladná a pritom veľká taška nie len na nákupy

Môžem ju nosiť stále v kabelke pre prípadnú potrebu
    Ľahko sa skladá aj rozkladá
    Zmestí sa do nej veľa vecí a je kvalitne ušitá, takže sa mi nerozpadne ako väčšina napodobenín.

• , zakúpené v Bagabaga.sk

• o malinko mensie od iných envirosakov, ktore sa mi niekedy suchaju po zemi.

Envirosax kids je o malinko mensie od iných envirosakov, ktore sa mi niekedy suchaju po zemi. Takze mi vyhovuje aj tato mensia velkost. Rozdiel je ozaj maly, ale taska sa mi nesucha po zemi.

viac farieb

Detská textilná eko taška s hravou potlačou, ktorá je šetrná k životnému prostrediu i vašej peňaženke.

1zákazník odporúča produkt

• Skladná a pritom veľká taška nie len na nákupy

Môžem ju nosiť stále v kabelke pre prípadnú potrebu
    Ľahko sa skladá aj rozkladá

• , zakúpené v Bagabaga.sk

• o malinko mensie od iných envirosakov, ktore sa mi niekedy suchaju po zemi.